Běh do Kudlova 2014

Kategorie: Aktuality a informace

V neděli 28. 9. 2014 se uskutečnil 5. ročník Běhu do Kudlova pod záštitou sportovního klubu Titan. Běžci vybíhali z parkoviště u městských lázní a směrem na Kudlov překonali převýšení 220 m na trase o délce 3,5 km. Níže naleznete výsledky.

 

St.č.  jméno               klub          adresa                          čas      

Žáci mladší  r.n. do 2003

130       Brázdilová Klára                                  Slušovice                                      25:49

Žáci starší  r.n. 2002-2000

106        Durďák Tomáš                                    Uherský Brod                               18:29

120        Kadlíková Jana                                    Kudlov, Vrchy                              19:03

105        Souček  Tomáš                                    Kudlov, Bílá                                 23:43

127       Šťastník  Dominik                                Zlín JS                                           26:33

Dorost  r.n. 1999-1997

122        Tomaněk  Václav       ZLPK                 Zlín, Nad Stráněmi                     16:49

107        Durďák  Vojtěch                                  Uherský Brod                              16:53

121        Vybíhalová  Petra      ZLPK                Zlín, Obeciny                                18:23

Ženy A  r.n. 1993-1975

109        Žaludková  Jana                                  Lukov            traťový rekord      17:27

118        Brázdová  Veronika                            Kroměříž                                      20:16

135        Kašíková  Dagmar      Slečinky          Napajedla                                     24:11

103        Jašková  Lenka                                    Zlín, U trojáku                              24:37

Ženy B  r.n. 1974 a méně

132        Švihlová  Marie            GS Slopné                                                            26:42

 

Muži A  r.n. 1993-1975

114        Kolařík  Miroslav         TRI-LIFE Zlín                                                         15:21

119        Hečko  Martn               AK Zlín                                                                  15:26

136        Jasanský  Petr               Slečinky        Napajedla                                     15:30

112      Dubčák  Pavel                                      Kudlov, Strže                                 15:48

110       Dřímal  Miroslav           Maraton team Pavla Nováka                           16:34

105       Slovák  Radoslav          Edhouse.cz   Zlín                                                 17:20

133       Uhrmacher  Lukáš        Slečinky        Napajedla                                      17:30

126       Šimeček  Jiří                                         Zlín, Prostřední                             17:56

134       Kropáček  Jan                Slečinky        Napajedla                                      18:16

117       Machů  Jan                    Vidman         Zlín                                                 18:29

129       Brázdil  Daniel              Ultracontinentál  Liptál                                      19:12

123       Raška  Zbyněk               SK Zafar Frenštát  Zlín                                        19:52

128       Šťastník  Zdeněk                                  Kroměříž                                       20:03

Muži B  r.n. 1974-1965

115       Hubáček  Josef              Teaz Otrokovice  Bílovice                                16:11

116       Vidlář  Petr                   Vidman          Malenovice                                 18:41

102       Mára  Lubor                                         Kudlov,  Skalka                           21:36

108       Durďák  Václav                                    Uherský Brod                              27:08

Muži C  r.n. 1964-1955

131        Švihel  Miroslav           GS Slopné                                                           18:31

104      Sedlář  Drahoš              Sokol  Salaš                                                          20:34

137       Lubínek  Lubomír         SVT  Zlín                                                               21:10

138        Laciga  Ladislav             AK  Zlín                                                                24:39

Muži D  r.n. 1954  a méně

114        Dorušek  Pavel             Pivovar Hrádek      Slavičín                               18:56

111       Holeš  Bohumil             Jisva  Zlín                                                              19:31

124       Rafaj  Jaromír                Flexiko                     Zlín                                      21:25

Autor: Karel Janák

Publikováno: 1. října 2014