Bruslení a hokej v hale PSG Zlín

Kategorie: Aktuality a informace

Kudlovští bruslaři

V sobotu 13. dubna 2013 bylo zpřístupněno bruslení pro veřejnost na Stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. Po něm následoval hokejový zápas místních borců.

Družstvo amatérských hokejistů HC Kudlov se v ročníku 2012-2013 zúčastnilo již čtvrtého ročníku Valašské hokejové ligy amatérských hokejových klubů v Brumově (www.hokejbrumov.cz). Poučilo se z předchozí neúspěšné sezóny, v playoff zabralo na plné obrátky a s posíleným kádrem vybojovalo 2. místo ve skupině B. Celá VHL byla rozdělena do 4 skupin (A,B,C,D), přičemž v každé skupině bojovalo 10 amatérských družstev. Konkurence se rok od roku zkvalitňuje, takže z našeho pohledu se jedná o velký úspěch kudlovského hokeje, zatím největší v jeho historii.

Celkem bylo odehráno 27 zápasů z toho 17 vítězných a 10 prohraných, při kladném skóre 168:112. Nejvíc branek dosáhl Petr Stuchlík st.(22), který také spolu s Petrem Škubalem odehrál nejvíc zápasů.

V následující sezóně bude věnována velká pozornost dalšímu zkvalitnění kádru a také stabilizaci sestavy, jelikož v několika zápasech bylo nutno obsazení jednotlivých postů řešit na poslední chvíli s dopadem do výsledku utkání. Je nutno vyzvednout skutečnost, že družstvo se účastní zápasů na vlastní náklady, bez jakékoliv vnější podpory. Pokud by se našel sponzor, který by jakýmkoliv způsobem podpořil tuto aktivitu, bude to přijato s velkým povděkem. P. Stuchlík st.

HC Kudlov

Autor: Karel Janák

Publikováno: 13. dubna 2013