Nouzová trasa autobusové linky č. 32

Categories: Aktuality a informace

Hradská ulice je neprůjezdná, linka 32 jezdí přes Filmové ateliéry

Propadnutí části vozovky v Hradské ulici ve Zlíně je od dopoledních hodin v úterý 7. února 2017 příčinou zavedení náhradní trasy autobusové linky č. 32. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice zajišťuje spojení mezi centrem Zlína a Kudlovem nouzově přes čtvrť Filmové ateliéry.

Z důvodu nenadálého propadu části vozovky v Hradské ulici ve Zlíně musela Dopravní společnost Zlín – Otrokovice v úterý 7. února 2017 dopoledne převést autobusovou linku MHD č. 32 na náhradní trasu. Hradská ulice v blízkosti odbočení do ulice Růmy bude uzavřena pro veškerý provoz, dokud nebude zjištěna příčina propadu a zajištěna oprava. Protože otvor ve vozovce vznikl přibližně uprostřed, tedy v ose ulice, není možno zajistit bezpečný průjezd ani jedním jízdním pruhem.

Autobusy linky 32 při jízdě z Mladcové jezdí po své pravidelné trase do centra Zlína až po zastávku Školní. Poté projedou přes ulici Osvoboditelů, tř. Tomáše Bati a po Březnické ulici a kolem čtvrti Filmové ateliéry dojedou na Kudlov. Objedou celý Kudlov a kolem Filmových ateliérů a po Březnické se opět vrátí do Zlína. Autobusy ve Zlíně pak projiždění bez zastavování zastávky Náměstí Práce a Školní a zastavují až na zastávce Náměstí Míru. Odtamtud pokračují po své pravidelné trase na Mladcovou. V důsledku objízdné trasy vznikají na lince zpoždění v délce asi 8 minut. Po dobu uzavírky není obsluhována zastávka Hradská.

 

Zdroje: http://www.dszo.cz/?section=spolecnost&file=tiskovky&id=701

Author: Vojtěch Najman

Publikováno: 7. února 2017