Školáci mohou nyní vystupovat u zimních lázních

Categories: Aktuality a informace

Novou zastávku „Zimní lázně“ mohou od úterý 1. března 2016 využívat cestující ze dvou ranních školních spojů na lince 32 z Kudlova do centra Zlína. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice tak vychází vstříc požadavku, který vznesli obyvatelé Kudlova.

Dva ranní autobusové školní spoje na lince 32 z Kudlova mají od začátku března novou zastávku v blízkosti městských lázní. Autobusy, které v minulosti vozily školáky až na zastávku Školní, nyní zastavují už na zastávce Zimní lázně. Pro část cestujících je výstup na této zastávce z důvodu docházkové vzdálenosti k cíli jejich cesty výhodnější než výstup na Školní.

Zastávku Zimní lázně zřídila DSZO pro spoje linky 32, které vyjíždějí z točny na Kudlově v 7.15 a v 7.30 hodin. Pro zastavování u lázní využívají tyto spoje DSZO vyznačeného místa na vozovce a standardního zastávkového označníku příměstské linkové autobusové dopravy. Ze zastávky Zimní lázně autobus pokračuje kolem Kongresového centra na zastávku Školní a potom po ulici Osvoboditelů a po třídě T. Bati na zastávku Náměstí Míru a dále po pravidelné trase linky 32 na Mladcovou. Hned první den vystoupily na nově zřízené zastávce Zimní lázně asi tři desítky školáků.

Zdroj: http://www.dszo.cz/

Author: Vojtěch Najman

Publikováno: 1. března 2016